نتایج جستجو برای عبارت :

خرید کوزه ماست سفالی (تحویل درب منزل)

در افسانه ای هندی آمده است که مردی هر روز دو کوزه بزرگ آب به دو انتهای چوبی می بست...چوب را روی شانه اش می گذاشت و برای خانه اش آب می برد.
 یکی از کوزه ها کهنه تر بود و ترک های کوچکی داشت. هربار که مرد مسیر خانه اش را می پیمود نصف آب کوزه می ریخت.
مرد دو سال تمام همین کار را می کرد. کوزه سالم و نو مغرور بود که وظیفه ای را که به خاطر انجام آن خلق شده به طورکامل انجام می دهد. اما کوزه کهنه و ترک خورده شرمنده بود که فقط می تواندنصف وظیفه اش را انجام دهد.
هر
"در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش"
دیشب به جهانِ هستی وارد شدم.
"دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش"
هر کسی یا مشغولِ خودش بود یا گهگاهی هم می‌خواست خبری از اسرار بگیره!
"ناگه یک کوزه برآورد خروش"
ناگهان یکی به خودش اومد و هُشیار شد:
"کو کوزه‌خر و کوزه‌گر و کوزه‌فروش!"
که کجاست اونی که من رو شکل داده و اونی که مالک منه و اونی که من رو می‌بره پیش خودش؟!
ادامه مطلب
ماست یونانی در مقایسه با ماست معمولی ، مواد معدنی کمتری دارد ، زیرا وقتی ماست منسجم تر می شود مواد معدنی آن از بین میرود.
اما این ماست در مقایسه با ماست معمولی ، پروتئین و چربی بیشتری دارد.
قیمت هایی که کارخانه های تولید ماست یونانی بر روی بسته بندی درج می کنند با هم متفاوت است بعضی از قیمت ها بسیار گران و ناعادلانه است . بنابراین بهتر است این ماست خوشمزه را خودتان در منزل تهیه کنید.
ادامه مطلب
یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت، در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه آب را در خود نگه میداشت.

یک پیرزن چینی دو کوزه آب داشت که آنها را به دو سر چوبی که روی دوشش می گذاشت، آویخته بود و از این کوزه ها برای آوردن آب از جویبار استفاده میکرد. یکی از کوزه ها ترک داشت،در حالی که کوزه دیگری بی عیب و سالم بود و همه
آن اوایل که وبلاگ زده بودم،چندین شعر از شاعر ها و شاعرنماها منتشر کردم چون دوستشان داشتم و کمی عاشق(تر)!بودم!،بعدا فهمیدم که اینجا باید از خودم و آنچه درونم میگذرد بنویسم،اینجا پناهگاهیست برای من و نویسنده و دانشجو و آدم(!)درون من!وگرنه که هرجایی سرک بکشی یک دوبیتی عاشقانه از پیشینیان مثل سعدی و حافظ و معاصران مثل فاضل نظری ،حامد عسکری و ... می بینم.بدگویی نیست !ناله هم نیست،خیلی هم عالی...اما...
چند روز پیش در کانال تلگرام محمد کاظم کاظمی خبری خ
بررسی مشخصات و ویژگی های کوزه ماست سفالی (سایز: کوچک)
کوزه ماست سفالی (سایز: کوچک)– تک نفره یکی از متداول ترین و پرکاربرد ترین ظروف مصرفی در استان گیلان است، از مزیت های استفاده از ظروف سفالی می‌توان به جذب آب اشاره نمود که این خود دلیلی بر افزایش کیفیت و نیز سفید شدن ماست است. ماست چکیده با توجه به اینکه در ظروف سفالی قرار دارد دارای طعمی بسیار خوشمزه بوده و از کالری بالایی برخوردار می باشد. این ظروف سفالی تماما توسط دست و  چرخ سفالگری سا
مردی دو دختر داشت یکی را به یک کشاورز ودیگری را به یک کوزه گر شوهر داد. چندی بعد همسرش به او گفت : ای مرد سری به دخترانت بزن واحوال آنها را جویا بشو.
مرد نیز اول به خانه کشاوز رفت وجویای احوال شد، دخترک گفت که زمین را شخم کرده وبذر پاشیده ایم اگر باران ببارد خیلی خوبست اما اگر نبارد بدبختیم.
مرد به خانه کوزه گر رفت ، دخترک گفت کوزها را ساخته ایم ودر آفتاب چیده ایم اگر باران ببارد بدبختیم و اگر نبارد خوبست.
مرد به خانه خود برگشت همسرش از اوضاع پرسی
خرید کوزه آب سفالی را به همراه بالاترین کیفیت و قیمتی بسیار مناسب در فروشگاه اینترنتی گیلی شاپ تجربه کنید. کوزه های آب سفالی در سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ در این فروشگاه موجود است. به دلیل ساخت این محصولات، با استفاده از دست و چرخ های سنتی، کیفیت آن ها در مقایسه با سایر محصولات موجود در بازار دارای ارزش و اعتبار بیشتری است.
لیست قیمت کوزه آب سفالی:
برای تهیه کوزه آب سفالی می توانید سری به فروشگاه اینترنتی گیلی شاپ و قسمت محصولات سفالی بزنی
چند سال پیش، پای سخنرانی حاج آقا عالی نشسته بودم. حکایتی را روایت کرد که هنوز هم که هنوز است در ذهنم زنده است. می گفت روزی حضرت صادق از کوچه ای عبور می کرد. در جهت مخالف او، سید حمیری که شاعر بود، می آمد. منتهی ... با کوزه ای شراب در دست. مرد، ترسید. احساس خجالت کرد. سرش را چرخاند تا با امام رو به رو نشود. امام صدایش زد. مرد نمی دانست چه کند. شرمسار راه ِ امام را پیش گرفت. سلام کرد. امام پرسید در کوزه چه داری ؟ مرد دستپاچه شد. نمی توانست بگوید شراب. گفت
کامل ترین آموزش طرز تهیه ماست در خانه
وجود مواد نگهدارنده در ماست های صنعتی بسیاری از خانم ها را به این فکر می اندازد که در خانه ماست درست کنند . ماست خانگی طعم بسیار خوبی دارد و از مواد شیمیایی و افزودنی ها به دور است .
در قدیم تمامی مواد غذایی خانوارها در منزلشان تهیه میشد و راز سلامتی و سرزندگی و طول عمر بالای پیشینیان ما همین بوده است پس بهتر است ماهم تا جایی که امکانش هست از مواد غذایی آماده دوری کنیم و به تهیه آنها در منزل روی بیاوری
✨﷽✨
✅راه حلی برای گناه نکردن
✍جوانی نزد عالمی آمد و از او پرسید: من جوان هستم اما نمیتوانم خود را از نگاه کردن به دختران منع کنم، چاره ام چیست؟ عالم کوزه‌ای پر از شیر به او داد و به او توصیه کرد که کوزه را به سلامت به جای معینی ببرد و هیچ چیز از کوزه نریزد...
به یکی از طلبه‌هایش هم گفت او را همراهی کند و اگر شیر را ریخت جلوی همه‌ی مردم او را کتک بزند. جوان نیز شیر را به سلامت به مقصد رساند. و هیچ چیز از آن نریخت. وقتی عالم از او پرسید چند دختر را
کار از روش خفایی ماستبنهفتن پارسایی ماست
ما را ز برون چو خود ببیننداین حربه‌ی آشنایی ماست
خلق آمد‌ و‌ شد به خویش دارددل قاصد بی‌صدایی ماست
نازاده کجا توان بمیردخاموشی ما خدایی ماست
این خرقه ز بوی باده مست استاین مستی ما همایی ماست
جانم شرف شراب دارداین جام به همنوایی ماست
آنی که فلک ز اِنس دزدیددر هیبت ناکجایی ماست
ای عظمت آرمیده برخیزدر خویش که راه غایی ماست
حلمی سخن ستاره بسروداین قول و غزل رهایی ماست
بسمه تعالی
یک جوان از عالمی پرسید: من جوان هستم و نمی توانم خود را از نگاه به نامحرم منع کنم،چاره ام چیست؟عالم نیز کوزه ای پر از شیر به او داد و به اوتوصیه کرد که کوزه را سالم به جایی ببرد و هیچ چیز از کوزه بیرون نریزد و از شخصیدرخواست کرد او را همراهی کند و اگر شیر را ریخت جلوی همه ی مردم او را کتک بزند!.جوان کوزه را سالم به مقصد رساند و چیزیبیرون نریخت. عالم از او پرسید: سر راهت چند دختر دیدی!؟!.جوان جواب داد: هیچ!؛ فقط به فکر آن بودم که شیر را نر
┄┄┄┅═✧❁﷽❁✧═┅┄┄┄
‍"عذاب شمر"
✍علامه امینی می فرمودند:
مدتها فکرمی‌کردم که خداوند چگونه شمر ملعون را عذاب می‌کند؟ و جزای آن تشنه لبی و جگر سوختگی حضرت سیدالشهداعلیه السلام  را چگونه به او می‌دهد؟ تا اینکه شبی در عالم رویا دیدم که امیرالمؤمنین علیه السلام  در مکانی خوش آب و هوا، روی صندلی نشستن و من هم خدمت آن جناب ایستاده‌ام، در کنار ایشان دو کوزه بود، فرمودند : این کوزه‌ها را بردار و برو از آنجا آب بیاور و اشاره به محلی کردند :

ماست به‌‌عنوان یک لبنیات شناخته می‌شود که معمولا از شیر گاو یا گوسفند تهیه می‌شود. باید بدانید که ماست از تخمیر شیر توسط یک نوع باکتری به نام لاکتوباسیلوس تهیه شده و تقریباً از هر نوع شیری می توان ماست تهیه کرد.
خاصیت ها و فواید ماست
پروبیوتیک طبیعیدر روده انسان ماده ای بنام پروبیوتیک وجود دارد که اگر می‌خواهید این ماده به‌صورت طبیعی در بدن ایجاد شود بهتر است ماست را در رژیم غذایی خود قرار دهید. پروبیوتیک برای سلامت دستگاه گوارش مفید
نشانه های گنجکوزه خالی در گمانه اول ، کوزه خالی  معمولا با دهانشان سمت گنج را نشان میدهد ،احتمال دارد پایین باشد احتمال دارد بالا باشد یا خوابیده باشد .این جهت معمولا در جهت جنوب غرب می باشد .در کوزه خالی که ایستاده هستند هم باید زمین بالا کوزه خالی را جستجو کنید .
 سمته جستجو رو جنوب غرب در نظر بگیرید .اگر کوزه خالی داهنش رو به پایین باشد باید زیرش رو بررسی کنیم .سر مال در آنجاست و باید 7 تا 9 متر رو بگردید تا گنج اصلی رو پیدا کنید .با دیدن کوزه خ
گریه برمرتضی درزمزم چشمان ماست/این توسل باارادت گوهر ایمان ماست/گرچه در مظلومیت صدچشمه دارد حضرتش/عشق اودرجان شیعه همره احسان ماست/کوفه گشته بی ولایت درشب قدر علی/داغ اوتاروزمحشر دردل وبرجان ماست/یاعلی ذکرمدام ودرعبادت کامل است/مزداین ماه مبارک دیده گریان ماست/می نویسد حضرت حق مغفرت با سرنوشت/گرعنایت اونماید سخت هم آسان ماست/ماهمه درکوی مولا چون غلام درگهیم/باولایت تاشهادت نقطه پایان ماست/دررکاب رهبرخودمنتظر بهر ظهور/یوسف زهراامید وم
بسیاری از گیاهان گوشتخوار عجیب هستند، کبری لیلی نیز یکی از گیاهان گوشتخوار کوزه ای شکل است که به مار کبری شباهت دارد، نام دیگر این گیاه، گیاه کوزه ای شکل کالیفرنیاست. تنها گونه گیاهی از جنس دارلینگتونیا که یک خانواده جدید از گیاهان کوزه ای شکل در دنیا هستند. این گیاه نادر، گیاه بومی شمال کالیفرنیا و اورگان است. برگ های آن شباهت زیادی به نیش و یا زبان مار دارد. از آنجایی که گیاهان گوشتخوار در محیط های متخاصم زندگی می کنند، برگ ها و شاخه های آن
خانه
کوزه کنانی در سال 1247 شمسی در دوران قاجاریه ساخته شده است.ورودی با هشتی بسیار
زیبایی که با آجر پوشش داده شده است جلوه خاصی به خانه کوزه کنانی بخشیده است.
خانه کوزه کنانی در سال های 1316 تا 1326در اجاره روس ها بود و بعضی ها آن را به
عنوان کنسولگری روسیه نیز می شناسند. جالب است بدانید که بنای کوزه کنانی در محله
چهار باغ واقع شده است دلیل آن هم خوش آب و هوا بودن این منطقه و وجود درختان و
جوی آب بود. خانه کوزه کنانی دارای 42 اتاق است که این ویژگی حیرت
خانه
خانه
نشانه های گنجکوزه شکسته در اکثر مکانها از اولین آثاری که برای شروع کار از آن استفاده می شد  .کوزه شکسته بود این لایه نشان دهنده درست بودن راه و شروع کار ماست .از کوزه هم به عنوان علامت هم به عنوان استحکام خاک استفاده میشد و باعث میشد .که خاک را به هم گره بزند و کار کردن و حفاری در آن قسمت سخت بشود .کوزه شکسته تا ۲ متر اول خودش را نشان میدهد .البته در ۵۰ سانت دوم مخلوط سنگ هم با آن است که کاملا استحکام را بالا میبرد .​

کارشناسی نشانه های گنج  شرکت
نام کتاب : ساعت ۱:۲۵ دقیقه شب به وقت شام
نویسنده : اسماعیل امامی و مریم احدپور
انتشارات : سوره مهر
توضیحات :
این کتاب خاطرات اسیر آزادشده  ایرانی  است عادل خانی که در سال ۱۳۴۴ در مشکین شهر استان اردبیل به دنیا آمده است ایشان در مناطق جنوب و غرب رو در روی عراقی‌ها ایستاد و در ۲۴ اردیبهشت ۱۳۶۵ در منطقه حاجی عمران اصیل شد و بعد از( ۴ سال و ۳ ماه و ۵ روز ) به رهن خود بازگشت این کتاب ۱۶۷ صفحه و مناسب گروه سنی ( د و ه ) یا همان کلاس هفتم تا دوازدهم می باشد
های خشکیده گل، شبیه سفال
روسیاهی نکن تو مثل زغال
کوزه گی کن برای کوزه گرت
بکن ابلیس را تو دربدرت
خبری نیست، آب گندیده
از بزرگی تو را پسندیده
تا که حیوان خود زمین بزنی
تا بفهمی که اهل آن وطنی
عاشقی در زبانِ عاشق نیست
مثل من هر که گفت، صادق نیست
محمد رحیمی

میگویند روزی امیرڪبیر ڪه از حیف و میل شدن سفره‌های دربار به تنگ آمده بود.به ناصرالدین شاه پیشنهاد ڪرد ڪه برای یک روز آنچه رعیت میخورند میل ڪند،
شاه پرسید مگر رعیت ما چه میخورند؟؟؟ امیرکبیر گفت: ماست و خیار 
ناصرالدین شاه سرآشپز را صدا زد گفت:ڪه برای ناهار فردایمان ماست و خیار درست ڪنید
سر آشپز دستور تهیه مواد زیر را به تدارک‌چی برای ماست خیار شاهی داد :✦ ماست پر چرب اعلا✦ خیار قلمی ورامین✦ گردوی مغز سفید بانه✦ پیاز اعلای همدان✦ ڪشمش بدون
مردی که در باغچه‌اش کار می‌کند،
آن سان که ولتر آرزو داشت.
آن کس که از وجود موسیقی سپاسگزار است.
آن کس که از یافتن ریشه واژه‌ای لذت می‌برد.
آن دو کارگری که در کافه‌ای در جنوب، سرگرم بازی خاموش شطرنجند.
کوزه‌گری که درباره رنگ یا شکل کوزه‌ای می‌اندیشد.
حروف‌چینی که این صفحه را خوب می‌آراید، هرچند برایش چندان رضایتبخش نباشد.
زن و مردی که آخرین مصراع‌های بند معینی از یک شعر بلند را می‌خوانند.
آن کس که دست نوازشی بر سر حیوان خفته‌ای می‌کشد.
دیس پپسی و علایم گوارشی وحشتناکی که اخیرا داشتم وادارم کرد بدون دادن آزمایش،درمان  H.pyloriمعده را برای خودم شروع کنم...رژیم دارویی سنگینی که مجبورم کرده به خوردن یازده قرص در روز...
یک استادی داشتیم که میگفتن فلان متخصص اطفال تمام داروهایی که تجویز میکنه رو خودش شخصا چشیده و دقیقا میفهمه این بچه موقع خوردن اون دارو چه طعمی رو خواهد چشید و چه حالی خواهد داشت...بنظرم بد نیست گاهی خودمون رو بذاریم جای بیماری که قراره نسخه ی مارو مصرف کنه...شاید اینج
21 خرداد آسمانم یک ساله میشه و دختر بزرگم کلاس ششم را تمام میکنه بزرگ کردن کوچولو خیلی وحشتناک نیست و لحطه های شیرینی برای همه ما ساخته دیروز به من می گفت نَ نَ آخه اطراف ما کسی به مامان ننه نمی گه این یک آوای خود ساخته بود و وسط گریه ک منو صدا میزد نَ نَ نَ منم می گفتم ننه باباته .
خواهرش رو آیا و یا آیی صدا می کنه و پدرش رو آدا به غذا خوشمزه و همیشگیش مِ مِ 
کلاغ پر یاد گرفته قربونش برم .
کلاس های درس تمام شدند و روزهای مراقبت و ازمون و برگه شروع شد
خواص ماست البته به طور شگفت انگیز برای بدن

خواص ماست بسیارند به نوعی که با دانستن آنها می توانید بدنتان را در برابر انواع بیماری های مصون کنید و مشکلات سلامتی خود را برطرف کنید چرا که از نظر تغذیه ای، ماست ماده غذایی مفیدی می باشد که سرشار از پروتئین و برخی انواع ویتامین ب است. املاح موجود در آن زیاد بوده و در عوض، میزان چربی آن با میزان چربی شیری که ماست از آن تهیه شده برابر می باشد.
کالری ماست
یک لیوان ماست کم چرب ( 254 گرم ) حاوی 155 کیلو کال
به تازگی ماست یونانی در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است و اکثر ورزشکاران هم به خوردن این نوع ماست روی آورده اند. همچنین در بیشتر سوپرمارکت ها هم می توانید آن را پیدا کنید. این نوع ماست غلیظ، خامه‌ای و سرشار از پروتئین است که با خوردن آن می‌توانید کاهش وزن پیدا کنید.

ادامه مطلب
مرحله جدید فروش اینترنتی ایران خودرو از روز یک شنبه -20 بهمن ماه- آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت نیز ادامه خواهد داشت. در طرح پیش فروش اعتباری ایران خودرو، مشتریان امکان ثبت نام برای انواع محصولات این شرکت را دارند.
در طرح پیش فروش ایران خودرو ویژه دهه فجر، موعد تحویل خودروها برای مردادماه 99 خواهد بود.
آغاز ویرایش قراردادهای معوق مشتریان
ایران خودرو طی اطلاعیه ای که در تاریخ دهم دیماه، برای نمایندگی‌هایش منتشر کرده، خبرهای جدیدی به مشتر
همون معلم این پستم یه سری دیگه یه داستان خیلی جالب راجع به خیالات برامون تعریف کرد که هنوز با وجود این همه سال تو ذهنم مونده.داستان یه شیرفروشی رو تعریف میکرد که یه روز برای استراحت کوزه شیرش رو میذاره کنارش و به تنه درختی تکیه میده و میره تو عالم خیالتو عالم خیال میبینه پولدار شده و ازدواج کرده و دو تا هم بچه داره و زندگی خوب و خوشی داره تو همین خیالاتش غرق بوده که پاش میخوره به کوزه شیر و اون چیزی رو هم که داره از دست میدهاین داستان رو برامون
مواد لازم آش ماست
ماست : به مقدار لازم
برنج یک پیمانه
سبزی آش یک کیلوگرم
سیب زمینی متوسط یک عدد
عدس یک پیمانه
پیاز متوسط دو عدد
نمک، فلفل و زردچوبه به مقدار لازم
آب گوشت چهار لیوان
گوشت چرخ کرده100 گرم
آرد ذرت یک قاشق سوپ‌خوری

ادامه مطلب
بعد از:

8 شهریور 97 که توسط شرکت بیان به مناسبت  عید غدیر هدیه ای اعتباری به کاربران بیان تعلق گرفت..
30 اردیبهشت 98 و نامه بنفش من به مدیر بیان
17 خرداد 98 و پویش درخواست از «بیان» برای توسعه خدمات «بلاگ»
29 خرداد98 و دعوت به جلسه مدیر بیان با جمعی از بلاگرها
31 خرداد 98 که دیدار برخی از بلاگرها با آقای علی قدیری مدیر بیان صورت گرفت وایشان گفته بودند:

" رسم ما ایرانی هاست که کوزه گر باید از کوزه شکسته آب بخورد ولی قول دادند که وبلاگ بیان را بیشتر از قب
‏‎#خلیج_فارس خانۀ ماست؛ پارۀ تن ماست. تروریست‌های آمریکایی خوب می‌دانند که خون شهدای سرافراز خلیج فارس چون شهید نادر مهدوی و شهید بیژن گرد و شهید نصرالله شفیعی و شهید غلامحسین توسلی در رگ‌های جوانان ما می‌جوشد و آنها هرگز خواب ماجراجویی در خلیج همیشه فارس را هم نمی‌توانند ببینند.
به عقیده خیام هر کس که در این دنیا بتواند شاد زندگی کند و از زندگیش لذت ببرد، بطور حتم بعد از مرگش نیز در بهشت خواهد بود.زیرا کسی که زندگی شادی داشته باشد به طور طبیعی نه به کسی ظلم می کند و نه تفکرات منفی نسبت به دیگران دارد.
پس دنیا و آخرتش برای او بهشت خواهد بود.بنابراین نباید زندگی را به خود سخت گرفت و به خود وعده فردایی بهتر داد..
گردون نگری ز قد فرسوده ماستجیحون اثری ز اشک پالوده ماستدوزخ شرری ز رنج بیهوده ماستفردوس دمی ز وقت آسوده ماست
سایت سرگرمی چفچفک : باستان شناسان کوزه بزرگی از تخم مرغ‌ ها به نام «تخم مرغ صد ساله» را در چین یافته اند که قدمت آن به ۲۵۰۰ سال پیش بازمی گردد. این کوزه شامل بیست عدد تخم مرغ است که در منطقه کاوشگری در شهر «شانگ شینگ» شرق چین یافته شده است، به علاوه مجموعه‌ای از لیوان‌های سفالی، بشقاب و وسایل طبخ و آشپزی نیز در این مقبره یافت شده است. صاحب نظران تخم مرغ‌ ها را در ظرف سفالین با درپوش محکمی قرار داده و قصد دارند مطالعات بیشتری روی آن‌ها انجام د

به نظر شما ممکن است به ماست حساسیت داشته باشید؟ این کاملاً ممکن است ! ماست یک محصول از شیر است و حساسیت به شیر یکی از شایع ترین آلرژی های غذایی است. شیر شایع ترین حساسیت غذایی در نوزادان و کودکان است با این حال ، حتی اگرحساسیت نداشته باشید، شرایط دیگری با علائم مشابه ممکن است وجود داشته باشد. اگر فکر می کنید در ماست مشکلی دارید ، پزشک می تواند در تعیین مراحل بعدی به شما کمک کند. در ادامه در مورد دلایل احتمالی عدم تحمل ماست بیشتر بدانید.
ادامه
کار در منزل یکی از بزرگترین دغدغه بسیاری از افراد است که قصد دارم در منزل کسب درآمد کنند. خیلی از افراد با من تماس می‌گیرند و می گویند که چطور می توانیم یک کسب و کار در منزل راه اندازی کنیم. که در این مقاله قصد دارم به صورت کامل و جامع شما را با ایده های پولساز کسب و کار در منزل و خانه آشنا کنم.
خیلی از افراد اصلا کار کردن در خارج از منزل را دوست ندارند و بنا به یک سری دلایل نمی‌توانند در بیرون از خانه کار کنند و مشغول به کاری بشوند به همین دلیل ب
هر آدمی درون خود کوزه ای دارد که با
عقاید، باورها و دانشی که از محیط اطرافش می گیرد پر می شود. این کوزه اگر روزی پر
شود یاد گرفتنِ آدمی تمام می شود. نه که نتواند، دیگر نمی خواهد چیز بیشتری یاد
بگیرد. پس تفکر را کنار می گذارد و با تعصب
از کوزه ی باورهایش دفاع می کند و حتی برای
آن می میرد اما آدم غیرمتعصب تا لحظه ی مرگ در حال پر کردن کوزه است و صدها بار محتوای
آن را تغییر می دهد.
آنچه ما را ویران می کند باورهای غلط و
تعصباتی است که به خودمان اجازه ی دگ
بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری نزدیک به شما حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های خصوصی دولتی اتوبار نزدیک به شما ارائه خدمات باربری وبسته بندی اثاثیه منزل VlPاتوباروبسته بندی اثاثیه منزل درتهران،
قایقت شکست ؟ پارویت را آب برد ؟ تورَت پاره شد ؟صیدت دوباره به دریا برگشت..؟غمت نباشد چون خدا با ماست !هیچ وقت نگو ؛ از ماست که برماست !بگو خدا با ماست.اگر قایقت شکست، باشد! دلت نشکند! دلی را نشکنی.اگر پارویت را آب برد، باشد ! آبرویت را آب نبَرَد! آبرویی نبری.اگر صیدت از دستت رفت، باشد! امیدت از دست نرود ! امید کسی را ناامید نکنی.امروز اگر تمام سرمایه ات از دستت رفت، دستانت را که داری!خدایت را شکر کن. دوباره شکر کن !اگر چیزی به دست نداریم دست که داریم
طرز تهیه دسر ژله ماست توت فرنگی
مواد لازم برای تهیه ژله ماست توت فرنگی :

توت فرنگی
 ۱ پیمانه

ژله توت فرنگی
 ۱ بسته

ماست خامه ای
۲ پیمانه

آب جوش
 نصف پیمانه

طرز تهیه دسر ژله ماست توت فرنگی :
 در ابتدا توت فرنگی هارا خرد می کنیم,سپس ماست را در ظرف جداگانه هم میزنیم.
پودر ژله توت فرنگی را به ۱ فنجان آب در حال جوش اضافه کرده و کاملاحل میکنیم.
بعد از اینکه مخلوط پودر ژله و آب کمی سرد شده به ماست اضافه کرده.
سپس توت فرنگی های خرد شده را اضاف
باید یک کاغذ آچهار به خودم الصاق کنم و روش بنویسم بدهکار!
این ایده رو میتونم با یک طراحی خفن روی یک تیشرت هم پیاده کنم ولی خب طبق قانون "کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره" نمیتونم این ایده رو اینجوری عملی کنم. حتی پیاده سازی ایده اول هم مشکل به نظر میرسه.
در حالی که من دارم به شدت کار میکنم و در عین این همه تلاش باز دارم از فرط بدهکاری کپک میزنم، کسایی هستن که بدون هیچ تلاشی هر امکاناتی رو دارن و خیلی ساده به زندگی معمولی شون میپردازن و ازش لذت میبر
به نقل از میزان، جو از جمله مواد خوراکی است که جزو سوپر غذا‌هایی به حساب می‌آید که پشتیبان دستگاه گوارش ماست.جو سرشار ازفیبر‌های محلول و نیز ویتامین B۱ است که در کاهش جذب چربی‌ها در روده و نیز تجزیه و تبدیل انرژی غذا‌هایی که می‌خوریم خیلی کمک می‌کند.
ماست
نه تنها ماست یک خوراکی خوشمزه است، بلکه لطیف و خوش رایحه هم هست. ماست، منبع غنی پروتئین و سرشار از پروبیوتیک است. بدن شما به راحتی ماست را هضم کرده، و آن را فورا به منابع انرژی بدنتان منت
در صورتی که خانومی بدون دلیل قانونی منزل همسرش را ترک کنه مرد میتونه با رفتن به دادگاه خانواده و تقدیم دادخواست الزام به تمکین خانوم را مجبور به تمکین کنه.(تمکین اعم از عام و خاص هست) ..تمکین عام یعنی حضور خانوم در منزل شوهر و حسن معاشرت می باشد. در صورتی که مرد دادخواست تمکین نمیده باید منزل با وسایل در شان خانوم به دادگاه معرفی کنه مددکار دادگاه به منزل میره و از منزل معرفی شده بازدید به عمل میاره در صورتی که این منزل مورد قبول دادگاه قرار بگ
طرز تهیه ژله ماست
ساده ترین دسری که همه درست کردن آن را بلد هستند ژله است که انواع مختلفی دارد. یکی از آنها  ژله ماست هست که بافتی فوق العاده سبکی دارد و خیلی هم ساده و آسان تهیه میشود. اگر تا به حال این دسر را امتحان نکردید فرصت را از دست ندهید و درستش کنید .برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته انواع دسر ، از سایت مجله آشپزی کوک مستر مقالات بیشتری را مشاهده نمایید.امروز به آموزش این دسر می پردازیم .با ما همراه باشید.
مواد لازم برای ژله ماست :
پو
چرا از ماست یونانی استفاده کنیم؟
اگر کمی اهل گشت و گذار در صفحات سلامتی و تغذیه در اینترنت باشید، مسلماً نام ماست یونانی این روزها زیاد به چشمتان می‌خورد. بالأخص افرادی که دوست دارند بدانند که
 با خوردن چه مواد غذایی می‌توانند کمی لاغر شوند، بهتر است به ماست یونانی توجه کنند. اگر ماست یونانی را جایگزین ماست پرچرب، سس مایونز، بستنی یا میان وعده‌های
 پرکالری کنید، کمی هم ورزش انجام دهید، حتماً لاغر خواهید شد. اما اگر گمان می‌کنید با مصرف ه
هر نفس آواز عشقمی‌رسد از چپ و راستما به فلک می‌رویمعزم تماشا که راستما به فلک بوده‌ایمیار ملک بوده‌ایمباز همان جا رویمجمله که آن شهر ماستخود ز فلک برتریموز ملک افزونتریمزین دو چرا نگذریم منزل ما کبریاستگوهر پاک از کجا عالم خاک از کجابر چه فرود آمدیتبار کنید این چه جاستبخت جوان یار مادادن جان کار ماقافله سالار مافخر جهان مصطفاست
باربری لطیف اتوبار لطیف اتوبار لطیف باربری لطیف حمل و نقل لطیف اتوبار لطیف جابجایی لطیف بار حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری لطیف بار حمل لوازم منزل اداری و تجاری حمل آسان باربری لطیف جابجایی اثاث منزل و شرکت های باربری اتوبار منطقه سعادت آباد با سالها سابقه ای درخشان در امر باربری و جابجایی اثاث منزل باربری لطیف جابجایی اثاثیه منزل با پرسنلی خوش اخلاق وماهر درزمینه جابجایی اثاث منزل و شرکت های باربری لطیف جاب

امروز مرسوم است که افراد برای تفأل، دیوان حافظ شیرازی را باز می‌کنند. اما در قدیم، علاوه بر تفأل به کتاب‌هایی چون دیوان حافظ و سعدی و حتی شاهنامه، در بسیاری از روستاهای البرزکوه، نظیر روستاهای طالقان، مازندران و گیلان، یک نفر که مشهور به «امیری‌خوان» بود در مراسم‌های دورهمی حضور می‌یافت و از قصه‌های معروفی چون امیرارسلان صاحب قران نامدار یا امیر حمزه و ملک بهمن و مانند اینها اشعاری را که معمولاً به صورت دوبیتی بودند، می‌خواند و بر
ماسک صورت با ماست برای زیبایی و مشکلات رایج پوستی
 با روش تهیه و ساخت چند ماسک صورت با ماست برای زیبایی و درمان مشکلات مختلف پوست، آشنا شوید.
بیشتر ما احتمالا با این باور بزرگ شدیم که ماست خواص تغذیه ای بالایی دارد و حتی ممکن است به طرق مختلف آن را در رژیم غذایی خود جا داده باشید و این عالی است. ولی آیا می دانستید ماست علاوه بر خواص تغذیه ایی، می تواند بخشی از روتین مراقبت پوست شما را نیز تشکیل داده و به حفظ لطافت و جوانی آن کمک کند؟ در زیر با
نشانی منزل حکیم الهی قمشه ای...آیت الله جوادی آملی: شخصی از مرحوم شیخنا الاستاد حکیم الهی قمشه‌ای پرسید که نشانی منزل شما کجاست؟ و او در پاسخ این شعر را خواند:یار اگر پرسد نشان منزل ما گو بیا؛کوچه جان، در خیابان وفا، میدان عشق... ادب قضا در اسلام - ص ۲۸۰
امشب فهمیدم اصلا قاضی خوبی نیستم و خیلی خوب شد که نرفتم سمت وکالت و قضاوت.
هم‌اتاقیم یه سطل ماست داد بهم گفت ببین این سالمه یا نه؟ ظاهرش خوب بود ولی بوی نه چندان خوبی می‌داد. بهش گفتم به نظر من سالمه!
گفت پس باشه مال خودت! بعد سطل ماست رو به زور داد بهم و گفت بزار توو یخچال و خودت مصرف کن.
الان من موندم و یه قضاوت ناصحیح و یه سطل ماست خراب!

وقتی ابراهیم هادی مجروح شد و او را به منزل آوردند علامه [جعفری] از ما خواست تا ایشان را به ملاقات ابراهیم ببریم. وقتی ابراهیم متوجه حضور علامه در منزل شد، با آن وضعیت خواست از جا بلند شود و گفت: استاد! شما چرا زحمت کشیدید، ما خوب می شدیم خدمتتان می آمدیم.
علامه جواب دادند: وظیفه ماست که به شما سر بزنیم، شما جانتان را در این راه گذاشته اید. امروز وظیفه ماست که به شما سر بزنیم. بعد علامه ادامه داد: هر بار شما می آمدید و درس می گرفتید، امروز نوبت م
نظافت منزل را به متخصصش بسپار
نظافت منزل در فرهنگ ما ایرانی‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد. به همین دلیل درخواست نظافتچی منزل(نظافتچی آقا یا نظافتچی خانم) برای سرویس نظافت منزل یا نظافت ساختمان از شرکت خدماتی نظافتی به شدت زیاد است.
شما برای نظافت منزل خود چه برنامه‌ای دارید؟ چند مدت یکبار نظافت منزل را انجام می‌دهید؟ آیا به علت مشغله زیاد، کارهای خود را به نظافتچی منزلمی‌سپارید؟ کار با نظافتچی خانم برایتان راحت‌تر است یا نظافتچی آقا
آورده اند که مردی پارسا بود و بازرگانی که روغن گوسفند و شهد فروختی با او همسایگی داشت ، و هر روز قدری از بضاعت خویش برای قُوت (غذا ) زاهد فرستادی ، زاهد چیزی به کاربردی باقی را در سبویی(کوزه ای) کردی و در ظرفی بنهادی ، آخر سبو(کوزه ) پر شد ، روزی در آن می نگریست اندیشید که اگر این شهد و روغن به ده درهم بتوانم فروخت و آن را پنج گوسفند خرم ، هر پنج بزایند و از نتایج ایشان رمه ها (گله گوسفند)پیدا آید ، و مرا استظهاری (پشت گرمی) باشد ، و  زنی از خاندان بز
ماست یونانی به لاغر شدن شما کمک می کند
به تازگی ماست یونانی میان مردم محبوبیت بسیاری پیدا کرده است و در بیشتر سوپرمارکت ها می توان آن را پیدا کرد. این ماست، غلیظ، خامه ای و سرشار از پروتئین است که با خوردن آن می توانید کاهش وزن پیدا کنید.در این بخش شما را با این خاصیت ماست یونانی بیشتر آشنا می کنیم.
با خوردن ماست یونانی لاغر شوید
ماست یکی از خوراکی های پر مصرف به خصوص در شرق و آسیا است. این لبنیات پرخاصیت در انواع و اقسام مختلف در دسترس است
بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری اتوبار منطقه بسته بندی در خیابان ولنجک جابجایی اثاث منزل بسته بندی اثاثیه منزل باربری ولنجک به صورت تضمینی حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار نزدیک به ولنجک باربری ولنجک جابجایی 
بسته بندی اثاثیه منزل شاید یکی از اولین مراحل اسباب کشی باشد ، اگر کار بسته بندی اثاثیه منزل به درستی و با شیوه ای حرفه ای صورت بگیرد مطمناً در زمان اسباب کشی اثاثیه منزل شما بدونه هیچ مشکل و هیچ دردسری به مقصد مورد نظرتان خواهد رسید ، از این رو سپند بار […] بسته بندی اثاثیه منزل
منبع : سپند بار
نام ترانه : دختر ده
با صدای دلنشین پوریا سازنده
شعر  : محمدطاها
ملودی : صادق فرجادی
⏬برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود آهنگ محلی سبزواری
آمدی بر سر چشمه دختر کوزه به دست
دیدمش با ناز و اشوه بر لب چشمه نشست
کوزه را پر کرد و لبخندی بزد بروی من
مهر چال گونه هایش توی قلب من نشست
دختر ده ده بالایی ما
آروم آروم میشینه تو قلب ما
همش برام میکنه ناز و ادا
بیا بشین لحظه ای کنار ما
مادرم تاج سرم عاشق شده فرزند تو
جا گرفته دختری در قلب این دلبند تو
جوجه کباب ماستی طعم متفاوت و خوشمزه‌ای دارد و در طرز آن از سینه مرغ، پیاز، ماست چکیده، پودر سیر، روغن زیتون، فلفل سیاه و نمک استفاده می‌شود و شما می‌توانید این جوجه کباب خوشمزه را به راحتی در منزل تهیه کنید.

مواد لازم
سینه مرغ ۲ عدد
پیاز ۲۰۰ گرم
نمک و فلفل سیاه به میزان لازم
پودر سیر به مقدارلازم
ماست چکیده ۱/۵ پیمانه
روغن زیتون ۳ قاشق غذاخوری
روش تهیه جوجه کباب ماستی
سینه مرغ را تکه‌تکه خرد کنید.
آن‌گاه پیاز، نمک، فلفل و پودر سیر را افزو
ظهر مامانم میخواست ترکیب ماست و اسفناج رو به خوردم بده
منم به فکر چاره ای اندیشیدم
گفتم مامان میدونی که اسفناج آهن داره؟و وقتی با ماست مخلوط بشه آهن خودش که هیچ کلسیم ماست رو هم از بین میبره؟
مامانم هم قانع شد
پ.ن:تازه برای بیشتر کردن پیاز داغش گفتم مامان به حدی خنثی کننده هستند که میشه باشون مین های هشت سال دفاع مقدس رو هم خنثی کرد.
 در این مطلب طرز تهیه زولبیای خانگی را به علاقمندان آشپزی و شیرینی پزی آموزش میدیم.
هر سال با شروع ماه رمضان، زولبیا و بامیه که یکی از قسمت‌های اصلی سفره افطار ما ایرانی هاست، رونق تازه‌ای به خودش میگیره. این دو شیرینی خوشمزه مناسبتی که جز لاینفک سفره‌های افطاری ماست، چطور درست میشه؟ در زیر روش تهیه زولبیای خانگی رو  برای شما یازگو می‌کنیم. امیدوارم بتونین به راحتی در منزل خودتون زولبیا و بامیه خانگی درست کنین.
مواد لازم زولبیا:
نشاسته
نظافت منزل در غرب تهران توسط خانم جوان
کی فکرش رو میکرد یه روز با استفاده از اینترنت بتونی برای خونت نظافتچی بگیری؟
واقعا خیلی کارها آسون شده . با یک تلفن نظافت منزل خودتون را به وسواسی ها بسپارید.
نظافت منزل توسط وسواسی ها با قیمتی مقطوع و کیفیتی بالا صورت میگیرد.
برای اطلاعات بیشتر به سابت وسواسی ها بروید
۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمایه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمایه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمایه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.
نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.
ادامه مطلب
این سوال برام پررنگ تر می‌شه که چرا قدیس‌نمایی باید حکومت رو بخواد، وقتی که حتی حدس بزنه به جماعتی زیر پرچمش ظلم می‌شه، اصلا چرا سنگ نجات‌دهنده رو به سینه بزنه؟البته این سوال‌هام اگه اون صفت قدیس‌نما توشون نبود پاسخ راحتی داشت، مثلا خیلی راحته بفهمی چرا یک فرد با ساختن یک امید، یک دورنمای موهوم، به مردم حکومت می‌کنه. چون این راحت ترین راه برای مکیدن جماعته، آرمانی نه قابل دستیابی و نه شفاف، بل متکی به زمانی نامعلوم. مشخصه چرا حکومتی که
یا خبیرفصل دوم: مهارتهای ارتباط موثر
سخن نشانگر اندیشه است
سعدی شیرازی میگوید: « دو چیز طیره عقل است، دم فرو بستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خاموشی»ضربالمثل ها میگویند: « تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد.» یا اینکه: « از کوزه همان برون تراود که در اوست.» پس کافی است کوزه را تکان دهی و بشنوی چه خبر است؟
اندیشمندان بشری به ارتباط متقابل زبان و تفکر پی برده اند. ⚡⚡سخن گفتن، نوعی تفکر با صدای بلند است. لذا چگونه سخن گفتن نمایانگر چگون
در فصل ششم پایتخت، مازنی ها ، مذهبی ها و ارزش ها ،توسط تعدادی "نان خور" تلویزیون به سخره گرفته شد و رئیس سیما به معاونش دستور پیگیری دارد. و خواهیم دید نتیجه این پیگیری چطور ماست مالی خواهد شد!
میلیون ها قطعه جوجه به دلایل مختلف (عدم تهیه خوراک یا جهت کنترل بازار ) توسط تعدادی"نان خور " دولت، زنده زنده تلف شدند ، دیر یا زود خواهیم دید چگونه این مسئله را هم "ماست مالی" می کنند .
از همه مهمتر جهانگیری ، اختصاص دهنده ارز 4200 تومانی،امروز گفت باید با فس
استاده از یکی از دانشگاههای امریکا بهم ایمیل زده
میگه من مقاله اخیرت رو خوندم. قصد ادامه تحصیل داری؟
میگم بله یکی از تصمیماتمه. میگه خوبه شش ماه دیگه حاضری درستو شروع کنی؟!
بسم الله!
بعد کانادا به ما مدرک داده و دقیقا گذاشتیم در کوزه مدتی.
ماست را روی مناطق تیره پوست بزنید و چند دقیقه ماساژ دهید. اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه بماند، سپس آن را با آب بشویید. از این درمان 1 یا 2 بار در روز برای بهبود وضعیت پوستتان استفاده کنید.✍️گزینه دیگر این است که مقدار مساوی از ماست و گلاب را مخلوط کنید، سپس یک قاشق چایخوری از گلیسیرین سبزیجات را مخلوط کنید. و دستها و پاهایتان را با آن ماساژ دهید تا کاملا جذب شود. اجازه دهید یک شب بماند و آن را با آب سرد در صبح روز بعد بشویید.یک بار در روز قبل از رفتن به
25 بهترین ماست برای از دست دادن وزن
ماست حاوی پروتئین متابولیسم متابولیسم و ​​پروتئین با پروبیوتیک های سالم است و ماست یکی از بهترین مواد غذایی کم وزن است.
اما شما را در محدوده محصولات شیره تخمیر شده با دقت بخرید. تولیدکنندگان برای ساختن مقدار زیادی قند و مواد مصنوعی به گلدان ها و بطری های ماست به دلیل داشتن آب نبات می توانند همه چیز را در هنگام بازاریابی محصولات خود به عنوان تصویری از سلامت بدانند. خبر خوب این است که ما برای کمک به اینجا هست
درمان ریزش مو با روش های ساده در منزل
امروزه به دلیل تغذیه نادرست و استفاده از مواد شیمیایی خیلی از خانم ها دچار ریزش مو می شوند . اما جای نگرانی نیست چون به راحتی در منزل می توانید با ریزش موی خود مقابله کنید
ادامه مطلب اینجا را کلیک کنید
بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار نزدیک به شما عزیزان پیشنهاد می کنم با تماس با ما در امر باربری واسباب کشی منازل متخصص حمل بار سنگین پیانو یخچالها ساید بای ساید بوفه جهیزیه عروس مبلمان بسته بندی حرفه ای اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل بسته بندی تخت خواب بسته بندی یخچال فریزر بسته بندی لوازم شرکت های بزرگ بسته بندی اثاثیه منزل و اثاثیه آشپز خانه بسته بندی لوازم منزل اداری و تجاری حمل آسان باربری اتوبار منطقه الهیه تهران {22701958}✔↩✔
شُد جمهوری اسلامی به پا

که هم دین دهد هم دنیا به ما

از انقلاب ایران دِگر

کاخ ستم گشته زیر و زِبَر

تصویر آیندهٔ ما،

نقش مراد ماست

نیروی پایندهٔ ما،

ایمان و اتحاد ماست

یاریگر ما دست خداست

ما را در این نبرد او رهنماست
         در سایهٔ قرآن جاودان         
     پاینده بادا ایران     
....

آزادی چو گل‌ها در خاک ما

شکفته شد از خون پاک ما

ایران فرستد با این سرود

رزمندگان وطن را درود

آیین جمهوری ما

پشت و پناه ماست

سود سلحشوری ما
خیلی‌ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا  کسب و کار خانگی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید یک درآمد ثابت یا درآمد متغیر هنگفت داشته باشیدبدون این‌که از خانه‌تان خارج شوید؟ این ایده های آسان کار در منزل که در این جا می خوانید خیلی زود شما را به درآمد می‌رساند.

ادامه مطلب
۹۹- شکر نعمت مدتی شد کاتش سودای او درجان ماست   زان تماناها که دایم دردل ویران ماست مردم چشمم به خوناب جگر غرقند از آنک     چشمه مهر رخش در سینه نا لان ماست آب حیوان قطه ای زان لعل همچون شکرست     قرص خور عکسی زروی آن مه تابان ماست تا … شکر نعمت – مدتی شد کاتش سودای او درجان ماست – غزل
منبع : فالگیر
برای هر 2 لیتر شیر به 3 ق.غ ماست نیاز دارید.
شیر را جوش بیاورید و زیرش را خاموش کنید. البته اگر شیر تازه است بایستی یک ربع تا بیست دقیقه بجوشانید. بعد بزارید خنک بشه تا جایی که اگر انگشت دستتون را داخلش فرو می برید دستتون را نسوزنه ولی گرماشو حس کنید.
حالا کمی از آن را با 3 ق. غ ماستتون مخلوط کنید و سپس به کل شیر اضافه کنید و خوب مخلوطش کنید. درب قابلمه یا ظرفی که می خواهید ماست را داخل آن تهیه کنید ببندید.
حالا آن را در دمای حدود 32 درجه بایستی نگهدار
خدمات پزشکی و پرستاری در منزل شیراز
اگر به دنبال خدمات پزشکی و پرستاری در منزل شیراز هستید و به انواع شرکت های پرستاری شیراز سرزده اید و نتوانسته اید به کسی اعتماد کنید. ما برای شما چند نمونه از بهترین دفاتر خدمات پزشکی و پرستاری در منزل شیراز را جمع آوری نموده و در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید جهت استخدام پرستار در منزل شیراز می توانید به یکی از دفاتر زیر مراجعه نموده و در سریع ترین زمان ممکن اعزام پزشک به منزل شیراز شما انجام می‌
بهترین طراحی منزل در سال 2018 : همه ما در زندگی خود دوست داریم که خانه ی زیبایی داشته باشیم نهایت سعی خود را انجام میدهیم که خانه مان شیک و زیبا باشد چرا که انسان دوست دارد بعد از یک روز پر مشغله و پراسترس در منزل خود استراحت کند و به آرامش برسد.
بهترین طراحی منزل در سال 2018
 بنابراین یکی از عوامل تاثیر گذار برای رسیدن به آرامش چیدمان وسایل خانه و طراحی منزل می باشد.
در اینجا ما میخواهیم به چند نکته اساسی و طلایی برای دیزاین منزل بپردازیم امیدواری
آخه کوزه اندازه م نیست
بگم چی شد؟
یکی از پسرای هم دانشگاهی و تقریبا هم کلاسیم تو توییتر فالوم کرد
بک دادم
تا چه پیش آید

پی نوشت1:از بعیداته که آگاهانه فالو کرده باشه احتمالا شانسی بوده
خلاصه که باید بحواسم چیزی از دانشگاه ننویسم سوتی بدم
پی نوشت2:من واقعا دارم در مورد وبم نگران میشم☹️
لطیف بار اتوبار لطیف اتوبار لطیف حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری اتوبار منطقه سعادت آباد با سالها سابقه ای درخشان در امر باربری واسباب کشی منازل متخصص حمل بار سنگین پیانو یخچالها ساید بای ساید بوفه میزنهار خوری مبلمان جهیزیه عروس اتوبار باربری تهران لطیف بار با ماشین های بزرگ مخصوص حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل اتوبار لطیف باربری لطیف بار به صورت شبانه روزی حمل آسان باربری لطیف بار حمل و نقل اثا
آن فتنه ای که مرا از تو التماس نیست
تا هست او به ملک دلم روشناس نیست
گر خلق پاسبان متاع سلامت اند
محنت متاع ماست که محتاج پاس نیست
با گفته در مساز که گفتار پرده است
هر نکته ای که گفته شود بی لیاس نیست
شیر آیدم به راه و بر او بر غلط کنم
ور نه به راه عشق مگس بی هراس نیست
منزل شناس عشق گرامی بود ولی
منزل چو نیست قیمت منزل شناس نیست
عرفی به شکر نعمت غم کوتهی مکن
کز دوست دشمنان بتر از ناسپاس نیست
عرفی شیرازی
● کمد لباس اتاق‌ها را از نوع دو در و مرتفع انتخاب کنید.
● در اتاق نشیمن به ترکیبی که بر اثر باهم‌آیی رنگ‌ها و اشیا ایجاد می‌شود، دقت کنید. در صورت امکان از چرخه رنگ‌ها در دکوراسیون منزل استفاده کنید تا در انتخاب رنگ اشتباه نشود.
● یک آباژور یا گلدان گل بزرگ در گوشه هال، همیشه جلب توجه می‌کند.

اگر در خانه شما، اغلب رنگ‌ها، خنثی و بی‌روح هستند، یکی از اشیای بزرگ،
مثل کاناپه را از رنگ‌های تند انتخاب کنید تا ترکیب کامل شود.
● آینه‌هایی ک
چگونه در منزل در آمد داشته باشیم ؟خیلی ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا کسب و کار خانگی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید یک درآمد ثابت یا درآمد متغیر هنگفت داشته باشیدبدون این که از خانه تان خارج شوید؟ این ایده های آسان کار در منزل که در این جا می خوانید خیلی زود شما را به درآمد می رساند.
ادامه مطلب
۱۴ تجربه از حمل اثاثیه منزل
اسباب کشی یکی از امور مهم مخصوصا برای خانم ها است که برای هر خانم دست کم یک بار اتفاق افتاده است. اسباب کشی تایم زیادی از شما می گیرد، بسته بندی اثاثیه منزل، نقل مکان، تمیز نمودن خانه جدید و چیدن دوباره آن، همگی زمان بر هستند. اما اگر به اصول حمل اثاثیه منزل تسلط داشته باشید می توانید به راحتی، خیلی از دغدغه هایی که در حین حمل اثاثیه منزل پیش می آید را کاهش دهید. یک ضرب المثل چینی وجود دارد که می گوید هر سه بار اس
حس نبودن تو عجب سخت نابجاستاندوه رفتن تو غمی سخت وجانفزاستدر حیرتم از آن همه ابراز عشق تودرمانده ام، فرار،کجای قرار ماستازچه فرار می کنی از عشق دم نزناین درد عشق نیست، تبانی قصه هاسترنجیدنت درست،غلط گفتنم صحیحکو ببخششی که حال بزرگان قومهاستافسرده ای، ملال تو افزون زحد شدهاین نکته هم دلیل همان درد و رنجهاستپا می کشی تو از دل من میروی بروباور نمی کنم که هجر سر آغاز ماجراستبا دست بسته لب بگشایم به احتضارجانم بگیر و سخت نگیر ،این قضا بلاستدر
نظافت منزل توسط خانم جوان
 چرا نظافت منزل توسط خانم جوان ؟
نظافت منزل توسط خانم جوان  خواهان بسیاری دارد زیرا اکثر کسانی که در نظافت منزل خود وسواس دارند تقاضای کارگر خانم جهت  نظافت منزل می‌کنند چون نظافتچی خانم نسبت به نظافتچی آقا به جزئیات و ریزه کاری‌های نظافت خیلی بیشتر توجه می کند. شما هم به دنبال نظافت منزل توسط خانم جوان هستید؟

ما در مجموعه خدمت از ما با داشتن تیمی حرفه‌ای از نظافتچی خانم جوان برای انجام نظافت منزل توسط خانم در
 این ماست یونانی واقعا سیاه است. این ماست یونانی که در یکی از تاریک ترین و عمیق ترین معادن زغال دنیا به دنیا آمده بود، راهی قفسه های فروشگاه شد و یک محصول جدید را در دنیای لبنیات تعریف کرد. این ماست نه فقط نخستین ماست سیاه در بازار اوکراین به حساب می آید بلکه نخستین ماست محتوی زغال است.

«زغال» الهام بخش اصلی این پروژه و یک تم مهم در طراحی بسته بندی آن محصول به شمار می رود. پس از ایجاد یک بافت عالی زغالی و طراحی بسته بندی با استفاده از این باف
در فصلی هستیم که دلمان می خواهد حالمان خوب باشد، هوا خوب باشد، بوی شکوفه های بهاری از پنجره بیاید، باران ببارد، بشود عزیزانمان را در آغوش بکشیم و بوسیدن هم !
آن یار مطبوع بهاری که جایش هزاران بار خالیست! 
گاهی حس خوب درون کوزه ایست که تشنه ی آنیم!   عشق همین نزدیکیست!

در فصلی هستیم که دلمان می خواهد حالمان خوب باشد، هوا خوب باشد، بوی شکوفه های بهاری از پنجره بیاید، باران ببارد، بشود عزیزانمان را در آغوش بکشیم و بوسیدن هم !
آن یار مطبوع بهاری که جایش هزاران بار خالیست! 
گاهی حس خوب درون کوزه ایست که تشنه ی آنیم!   عشق همین نزدیکیست!

گنج در درون ماست و ما از آن بی خبریم. بخشی از وجود ماست. و ما همه جا آنرا جستجو می کنیم مگر در درونمان. از اینروست که بدبخت و بیچاره و ناکام و ناامیدیم.

به درون خود بنگر! به وجود خود بنگر تا پادشاهی خداوند از آن تو شود. تو هرگز این گنج را گم نکرده ای، حتی برای یک لحظه. 

در حقیقت، حتی اگر بخواهی آنرا گم کنی نمی توانی. گنج، خود وجود توست. اما تصمیمهایی که گرفته ای، حماقتهایی که به خرج داده ای تو را گدا ساخته است.

فراموش کرده ای که چگونه زبان نوش
ماست یکی از انواع لبنیات است که از تخمیر شیر توسط نوعی باکتری به نام لاکتوباسیلوس حاصل می‌شود. از هر نوع شیری برای تهیه ماست می‌توان استفاده نمود، اما ماست‌های امروزی را اغلب از شیر گاو تهیه می‌کنند.
مواد لازم :
شیر  ۲ لیترماست  ۴ قاشق غذاخوری سرپر
دستور تهیه :
شیر را درون ظرف مناسبی ریخته و روی حرارت قرار دهید تا کاملا بجوشد.(کف روی شیر را جدا کنید) بهتر است، بعد از اینکه شیر جوشید با حرارت بسیار کم حدود ۱۰ دقیقه دیگر شیر گرم شود. سپس شیر را
حمل اثاثیه منزل اصفهان به گرجستان و خدمات انتقال کالا و اثاثیه منزل به کشورگرجستان را از خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) جویا شوید. تجربه و تخصص شرکت اسباب کشی در اصفهان (نظم بار) در این جا به کار خواهد آمد و با پیشرفته ترین و به روز ترین راه های ممکن این کار را برای شما انجام می دهد.
از مشاوره های رایگان ما درباره هزینه انتقال وسایل منزل خود به گرجستان، «نحوه بسته بندی استاندارد » درباره اسباب کشی به گرجستان، «بیمه» انتقال به اثاثیه
حمل اثاثیه منزل اصفهان به گرجستان و خدمات انتقال کالا و اثاثیه منزل به کشورگرجستان را از خدمات حمل اثاثیه منزل در اصفهان (نظم بار) جویا شوید. تجربه و تخصص شرکت اسباب کشی در اصفهان (نظم بار) در این جا به کار خواهد آمد و با پیشرفته ترین و به روز ترین راه های ممکن این کار را برای شما انجام می دهد.
از مشاوره های رایگان ما درباره هزینه انتقال وسایل منزل خود به گرجستان، «نحوه بسته بندی استاندارد » درباره اسباب کشی به گرجستان، «بیمه» انتقال به اثاثیه

یه سری کارها هستند که نیاز به بیرون رفتن ضروری از منزل دارند.
اگه تو این روزا خواستید برید بیرون یه سری نکات هستند که باید رعایت کنید.
یه ویدئو واستون آماده کردیم که میتونه بهتون کمک کنه که کمتر به ویروس آلوده شین.

نکات ضروری بیرون رفتن از منزل
باربری اتوبار شهرزیبا باربری نزدیک به شهرزیبا اتوبار شهرزیبا درغرب تهران حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری اتوبار منطقه شهرزیبا شهران کاشانی تعاون شهرزیبا دهکده المپیک اتوبار نزدیک به میدان شهرزیبا باربری شهرزیبا با سالها سابقه ای درخشان در امر باربری وجابجایی اثاثیه منزل اداری و تجاری حمل آسان باربری در خیابان تعاون شهرزیبا شهران بهترین باربری درمنطقه شهرزیبا با ماشین های بزرگ مخصوص حمل و نقل اثاثیه منزل و
لطیف بار اتوبار لطیف باربری لطیف بار حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های باربری نزدیک به شما عزیزان باربری لطیف جابجایی اثاث منزل اتوبار لطیف اتوبار لطیف اتوبار لطیف حمل و نقل لطیف اتوبار لطیف اتوبار لطیف اتوبار لطیف باربری لطیف بار متخصص حمل بار اثاثیه منزل جابجایی اثاث شرکت جابجایی اثایثه منزل اتوبار نزدیک به سعادت آباد بهترین باربری درمنطقه سعادت آباد متخصص حمل و نقل اثاثیه منزل بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت های بارب
چگونه در منزل در آمد داشته باشیم ؟
خیلی ها دوست دارند در خانه بمانند و یک کار در منزل یا کسب و کار خانگی را اداره کنند. آیا شما دوست ندارید یک درآمد ثابت یا درآمد متغیر هنگفت داشته باشیدبدون این که از خانه تان خارج شوید؟ این ایده های آسان کار در منزل که در این جا می خوانید خیلی زود شما را به درآمد می رساند.
اگر هر روز با اکراه به محل کار می روید، یا یافتن یک کار موقتی در نزدیکی محل زندگی تان برایتان دشوار است، حالا وقت اش در خانه بمانید و با یک کا
به نام خدا

صابری اکبری، دوست و همکلاسی‌ام، متنی منتشر کرده که آن را اینجا بارگزاری کرده‌ام و می‌خواهم ملاحظه خودم را در ادامه بنویسم:
ماجرای چاقو و دسته اش
نسخه PDF نوشته‌ی خودم

روزی روزگاری خیاطی در مسیر قبرستان دکان داشت. این خیاط عادتی داشت. کوزه‌ای را مخصوص گذاشته بود و هرگاه پیکر مرده‌ای را به قبرستان می‌بردند سنگی در کوزه می‌انداخت. یک روز خودش مرد. از قضا مردی به دنبال خیاط می‌گشت. سراغ او را از دکان همسایه گرفت. همسایه گفت:
به نام خدا

صابری اکبری، دوست و همکلاسی‌ام، متنی منتشر کرده که آن را اینجا بارگزاری کرده‌ام و می‌خواهم ملاحظه خودم را در ادامه بنویسم:
ماجرای چاقو و دسته اش
نسخه PDF نوشته‌ی خودم

روزی روزگاری خیاطی در مسیر قبرستان دکان داشت. این خیاط عادتی داشت. کوزه‌ای را مخصوص گذاشته بود و هرگاه پیکر مرده‌ای را به قبرستان می‌بردند سنگی در کوزه می‌انداخت. یک روز خودش مرد. از قضا مردی به دنبال خیاط می‌گشت. سراغ او را از دکان همسایه گرفت. همسایه گفت:
سوئیت روزانه غرب تهران در پونک (فکوری) بهره مند شوید. منزل روزانه مبله تهران دارای یک اتاق خواب می باشد. دراتاق خواب این منزل مبله تهران یک تخت خواب دونفره قرار دارد. همچنین به تعداد میهمانان اضافی رختخواب در اختیار آنان قرار می گیرد. از دیگر امکانات این منزل مبله غرب تهران می توان به مبلمان، تلویزیون ، آشپزخانه مجهز به سیستم پخت و پز، اجاق گاز، یخچال، ظروف آشپزخانه اشاره کرد. این منزل مبله بصورت یه منزل ویلایی دوطبقه بدون آسانسور و دارای پا
باربری مازندران
اسباب کشی و باربری شمال تهران درون شهری برون شهری بدون دردسر و آسان چشم انداز ماست!شرکت خدماتی تمام کار خزر با بیش از 10 سال تجربهباربری مازندران متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان مازندران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های مازندران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می ده
روزگاری  سالکی خانه به دوش روزگارش را در دوره گردی می گذراند و از ان شهر به ان شهر سفر می کرد تا لقمه نانی دراورد . 
سرگردانی و اوارگی امانش را بریده بود و گرسنگی و تشنگی سخت او را می ازرد .
در راه به جنگلی بزرگ و سرسبز که رودی روان در ان جاری بود برخورد می کند . در ورودی جنگل به درختی پیر و کهنسال وارد می شود و از درخت تقاضای ماندن در جنگل را دارد تا باقی عمرش را در جنگل بگذراند  او اجازه زندگی در جنگل را می گیرد . و درخت پیر درخواستش را قبول می
معمولا" ورزش در منزل میان افرادی که مشغله زیادی دارن و یا فرصت حضور در باشگاه های ورزشی را ندارند و از طرف دیگر به سلامت عمومی خود اهمیت می دهند طرفدار زیادی دارد.در این مطلب به 5 دلیل که چرا ورزش در منزل اهمیت دارد می پردازیم.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دایا اکسیر